Pro nové zájemce máme od 1.8.2021 volné kanceláře č.202 o výměře 53 m2 a kancelář č.208 s výměřou 71 m2. !!! Prohlídka možná po předchozí domluvě. Dále nabízíme krátkodobý pronájem reprezentativní, komfortně vybavené
vzdělávací a jednací místnost
.  Děkujeme

Galerie

V galerii jsme pro Vás připravili fotky interiérů i exteriérů kanceláří Olomouc Aksamit Office.

Všechny kanceláře disponují vlastním zcela novým sociálním zařízením, včetně sprchového koutu a prostorem pro kuchyňku. Prostory kanceláří jsou kompletně zrenovované a splňují ty nejvyšší moderní standardy.

Zvenku se jedná o pětipodlažní budovu situovanou v bezprostřední blízkosti rozsáhlého parku Bezručovy sady. Poslední snímek ukazuje pohled od budovy na vstup do parku. Přímo před budovou je k dispozici parkoviště, jak je také patrné z obrázků. Kancelářská budova je zasazená v klidné ulici, která je ovšem velice blízko centru města – konkrétně Dolnímu náměstí.

Zvenčí byl objekt rovněž nově zrekonstruován. Má nová tříkomorová eurookna, fasádu, balkony, vstupní, dveře, poštovní schránky a bezprostřední okolí budovy je upravené s dostatkem zeleně. Jedná se tak o ideální objekt k pronájmu kanceláří v Olomouci. Nabízí dokonalé reprezentativní prostředí pro firmy i obchodní setkávání s klienty.

Budova (ulice Aksamitova 1071/1)

Společné prostory

Kanceláře

Sociální zařízení