Dobrý den, momentálně nabízíme pouze krátkodobý pronájem reprezentativní, komfortně vybavené konferenční, školící , vzdělávací a jednací místnost pro 20 - 25 osob. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme

Galerie

V galerii jsme pro Vás připravili fotky interiérů i exteriérů kanceláří Olomouc Aksamit Office.

Všechny kanceláře disponují vlastním zcela novým sociálním zařízením, včetně sprchového koutu a prostorem pro kuchyňku. Prostory kanceláří jsou kompletně zrenovované a splňují ty nejvyšší moderní standardy.

Zvenku se jedná o pětipodlažní budovu situovanou v bezprostřední blízkosti rozsáhlého parku Bezručovy sady. Poslední snímek ukazuje pohled od budovy na vstup do parku. Přímo před budovou je k dispozici parkoviště, jak je také patrné z obrázků. Kancelářská budova je zasazená v klidné ulici, která je ovšem velice blízko centru města – konkrétně Dolnímu náměstí.

Zvenčí byl objekt rovněž nově zrekonstruován. Má nová tříkomorová eurookna, fasádu, balkony, vstupní, dveře, poštovní schránky a bezprostřední okolí budovy je upravené s dostatkem zeleně. Jedná se tak o ideální objekt k pronájmu kanceláří v Olomouci. Nabízí dokonalé reprezentativní prostředí pro firmy i obchodní setkávání s klienty.

Budova (ulice Aksamitova 1071/1)

Společné Prostory

Kanceláře

Sociální zařízení