Dobrý den, momentálně nabízíme pouze krátkodobý pronájem reprezentativní, komfortně vybavené konferenční, školící , vzdělávací a jednací místnost pro 20 - 25 osob. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme

Lokalita

Naše kancelářská budova se nachází na ulici Aksamitova 1 v Olomouci. Tato lokalita je pro pronájem kanceláří Olomouc výhodná především pro krátkou vzdálenost do centra města. Dolní náměstí je vzdáleno necelých 300 metrů, takže je velmi dobře dostupné pěšky. Současně Aksamitova ulice navazuje na rozsáhlý olomoucký park Bezručovy sady. Vstup do parku je bezprostředně u budovy. U objektu je veškeré potřebné zázemí, jako jsou obchody, restaurace či služby jsou jen pár kroků vzdálené.

V okolí našich kanceláří Olomouc se nachází mateřská i základní škola, své sídlo tu má městská policie a k dispozici jsou také hotely. Aksamitova ulice také navazuje na prostranství s velkou částečně zastřešenou tržnicí.

Nedaleko se nachází také poliklinika. V těsné blízkosti je vybudováno obchodní, nákupní, kulturní, zábavné a také rezidenční centrum Šantovka.

Lokalita