Dobrý den, momentálně nabízíme pouze krátkodobý pronájem reprezentativní, komfortně vybavené konferenční, školící , vzdělávací a jednací místnost pro 20 - 25 osob. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme

Olomouc

Olomouc – město obchodních příležitostí

Olomouc je hanácká metropole, která se díky své výhodné poloze na mapě stala významnou křižovatkou mezi Polskem, Slovenskem a Čechy. Díky neustálým investicím statutárních orgánů města Olomouce probíhá intenzivní rozvoj města. V přímé blízkosti našich kanceláří Olomouc se nachází obchodní, kulturní a rezidenční centrum Šantovka. Kromě toho je na dvou opačných okrajích města možné navštívit nákupní centra – na výjezdu směrem na Brno se jedná o obchodní centrum Haná s komplexem samostatně stojících obchodních domů, a na výjezdu směrem na Mohelnici pak zastřešené Olomouc City s multikinem sítě Cinestar.

Univerzitní Olomouc

Olomouc je také univerzitní město, což se projevuje na množství kulturního a vzdělávacího vyžití. V průběhu roku probíhají ve městě přednášky, koncerty, výstavy a další akce pro širokou veřejnost i specializované skupiny. S více než sto tisíci obyvateli navýšenými o velké množství studentů je tato hanácká metropole neustále živoucí, podnětná a pulzující. Současně si ale zachovává své kouzlo a malebnou atmosféru pro ni velmi typickou. Pronájem kanceláří v Olomouci je tak velmi perspektivní a ať už pro menší místní firmy nebo lokální odnože větších národních i zahraničních firem.

Významnou součást života Olomouce ovlivňuje právě přítomná Univerzita Palackého, která je po Karlově Univerzitě druhou nejstarší univerzitou u nás, funguje v několika fakultách rozesetých po městě, včetně Pedagogické, Filozofické, Přírodovědecké, Lékařské i Právnické.

Historické centrum

Historické centrum města je tvořeno hlavním Horním náměstím s orlojem a průchozím Dolním náměstím, od něhož jsou naše kanceláře Olomouc vzdáleny pouze několik kroků. K dispozici tak jsou veškeré restaurace, obchody a služby, to vše dostupné pěšky.

Flora Olomouc

Olomouc každoročně láká množství turistů přijíždějících na renomované květinové veletrhy a výstavy s názvem Flora. Výstaviště Flora se nachází v parku Smetanovy sady, který rovněž není od kanceláří daleko. Přímo na Aksamitovu ulici, v které se kanceláře Olomouc nacházejí, ovšem navazuje park Bezručovy sady, jehož součástí je také Botanická zahrada.

Zdravotní péče

Zdravotnickou péči zajišťují dvě nemocnice – Fakultní nemocnice, jejíž rozsáhlý komplex se rozprostírá v městské části Nová ulice, a dále Vojenská nemocnice se sídlem v historickém objektu Klášterní Hradisko.